مزایده زمین با کاربری مسکونی با متراژ 200.25 واقع در هفتشویه ورودی دوم قطعه های پلاک بندی شده
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مزایده زمین با کاربری مسکونی با متراژ 200.25 واقع در هفتشویه ورودی دوم قطعه های پلاک بندی شده
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105111504000004
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن ثابت:35298691
فکس:35298691
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده زمین با کاربری مسکونی با متراژ 200.25 واقع در هفتشویه ورودی دوم قطعه های پلاک بندی شده
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/14



