مزایده زمین و سوله با کاربری انباری واقع در خیابان شهید خداکرم بعد از سرای ایرانی هنرستان والفجر
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
جهت بازدید با آقای محمدی 09127521256 هماهنگ نمایید
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105004955000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن ثابت:36601400
فکس:36630845
توضیحات مهلت خرید:8:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:08:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:30
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 قم
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده زمین و سوله با کاربری انباری واقع در خیابان شهید خداکرم بعد از سرای ایرانی هنرستان والفجر
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/25
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/25
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/16



