مزایده ساختمان با کاربری مسکونی با متراژ 260 واقع در خمین بلوار پاسداران
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
فروش شش دانگ عرصه و اعیان یک باب ساختمان بنام دانشکده علوم پزشکی خمین واقع در بلوار پاسداران
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105090382000004
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09188661418
تلفن ثابت:46224141
فکس:46223910
توضیحات مهلت خرید:15:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:15:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده ساختمان با کاربری مسکونی با متراژ 260 واقع در خمین بلوار پاسداران
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/10
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/10
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/10
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/10
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/10
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/17
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/16



