مزایده ساختمان با کاربری مسکونی واقع در شبکه بهداشت و درمان بویین و میاندشت - روستای آغچه
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
تجدید مزایده عمومی فروش ملک روستای آغچه شبکه بهداشت و درمان بویین و میاندشت
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105090378000020
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09132250714
تلفن ثابت:37924008
فکس:37924000
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده ساختمان با کاربری مسکونی واقع در شبکه بهداشت و درمان بویین و میاندشت - روستای آغچه
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/05



