حراج فروش سیم کارت به شماره 09127720019 به قیمت یکصد میلیون تومان طبق ارزیابی کارشناس
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
فروش سیم کارت به شماره 09127720019 به قیمت یکصد میلیون تومان طبق ارزیابی کارشناس
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:3105107039000105
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان حراج فروش سیم کارت به شماره 09127720019 به قیمت یکصد میلیون تومان طبق ارزیابی کارشناس
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 80%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/08
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/07/04
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 73%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/07/04
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17



