حراج خودرو سواری هاچ بک سیستم فونیکس مدل 1402 رنگ مشکی تیپ FX-51 E314T با پلاک انتظامی 511و22 ایران 60
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خودرو سواری هاچ بک سیستم فونیکس مدل 1402 رنگ مشکی تیپ FX-51 E314T با پلاک انتظامی 511و22 ایران 60
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:3105107130001097
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان حراج خودرو سواری هاچ بک سیستم فونیکس مدل 1402 رنگ مشکی تیپ FX-51 E314T با پلاک انتظامی 511و22 ایران 60
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/06
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16



