فروش دیواره جانبی نیسان زامیاد به شرط اسکرپ - فن ضایعاتی - لاستیک فرسوده با رینگ - لاستیک مستهلک لیفتراک - بشکه فلزی 220 لیتری ضایعاتی

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

مزایده اید کو پرس 04/24/2/03
توضیحات بیشتر
مزایده محدود شماره 04/24/2/03 شرکت ایدکو پرس
زمان بازدید کالا
از تاریخ 1404/09/01 لغایت 1404/09/03 از ساعت 8:00 الى 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/09/01 لغایت 1404/09/03 از ساعت 8:00 الى 15:00
X
محل بازدید
سایت 1 کیلومتر 5 اتوبان کرج - قزوین شهرک صنعتی بهارستان
محل ارائه پیشنهاد قیمت
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
AriaTendere تهران ، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح لاین جنوبی مجتمع می سازه گستر رانی ملی ماوه ی دوستانه اش جانان هم ساختمان و هفتم ساختمان ساختمان تا توسعه صنایع خودرو ، شرکت تهیه و توزیع مواد
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد .
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلي 413 و سايت
شرکت در رد یا قبول پیشنهاد ها مختار می باشد .
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
ردیف کالا
قیمت پایه
محل بازدید . نوع واگذاری
شروع بارگیری
روش قیمت گذاری
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
درخواست
پیشنهاد شما
پایان بارگیری
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت |
ارسال پاکت
1 دیواره جانبی نیسان زامیاد به شرط اسکری ) کارشناس دادگستری یکجا
انبار ضایعات 570
البار ضایعات 20 کارشناس دادگستری یکجا عدد
انبار ضایعات 30 یکجا حلقه
کارشناس دادگستری
45,000,000
انبار ضایعات 10 کارشناس دادگستری یکجا عدد
انبار ضایعات 20
یکجا عدد
2 من ضایعاتی
3 لاستیک فرسوده با رینگ
4 لاستیک مستهلک لیفتراک
5 بشکه فلزی 220 لیتری ضایعاتی
کارشناس دادگستری
تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند .
تعداد اقلام انتخاب شده
0 كلم
جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده 0
پرداخت
پرداخت آنلاین

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

آدرس کارفرما:
کرج، کیلومتر 5 جاده قزوین، شهرک صنعتی بهارستان
تلفن کارفرما:026 - 34760371-6
ایمیل کارفرما:info [ @ ] aidcopress.com
وب‌سایت کارفرما:http://www.aidcopress.com

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان فروش دیواره جانبی نیسان زامیاد به شرط اسکرپ - فن ضایعاتی - لاستیک فرسوده با رینگ - لاستیک مستهلک لیفتراک - بشکه فلزی 220 لیتری ضایعاتی

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.