فروش ورق ضایعاتی نوع B - ورق ضایعاتی نوع C - ضایعات فلزی تولید حلقه چشمی ، کنگره ای و تسمه - ضایعات ورق سر و ته کویل - لفاف ، کویل لفاف شبت و سقف ضایعاتی - اسکرب صنعتی گروه 1 - اسکرب صنعتی گروه 2 - اسکرب صنعتی گروه 3 - اسکرب صنعتی گروه 4 - اسکرپ صنعتی گروه 5 - چوب ضایعاتی - گرده ضایعاتی - انواع لاستیک ضایعاتی - ابزار پنوماتیک - ضایعات نخاله غیر تولیدی (لفاف نایلون لوله پلاستیکی و کارتنی ، سید پلاستیکی و ....)
موضوع آگهی:
مزایده سایپا پرس 04/27/1/40
توضیحات بیشتر
مزایده عمومي شماره 04/27/1/40 شرکت سایپا پرس
زمان بازدید کالا
X
محل بازدید
از تاریخ 1404/10/01 لغایت 1404/10/03 از ساعت 8:00 الى 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/10/01 لغایت 1404/10/03 از ساعت 8:00 الی 15:00
AraTender.net
کیلومتر 14 جاده قدیم قم ، سه راه پالایشگاه ، شماره 39
محل ارائه پیشنهاد قیمت
تهران ، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح ) لاین جنوبی
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلی 413 و سایت
شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار می باشد .
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
هفتم ، ساختمان توسعه صنایع خودرو ، شرکت تهیه و توزیع مواد
قیمت پایه روش قیمت گذاری
محل بازدید نوع واگذاری
ردیف کالا
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
شروع بارگیری پیشنهاد شما پایان بارگیری
درخواست
1
ورق ضایعاتی نوع B
کارشناس دادگستری یکجا
انبار ضایعات :
20,000
کیلوگرم
انبار ضایعات 40,000
2 ورق ضایعاتی نوع C
3 ضایعات فلزی تولید حلقه چشمی ، کنگره ای و تسمه
ضایعات ورق سر و ته کویل
5 لفاف ، کویل لفاف شبت و سقف ضایعاتی
6 اسکرب صنعتی گروه 1
7 اسکرب صنعتی گروه 2
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات
60,000
کارشناس دادگستری
ارسالی پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 60,000
کارشناس دادگستری یکجا
کیلوگرم
اخبار ضایعات
50,000
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
اخبار ضایعات 200,000
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
کارشناس دادگستری یکجا
انبار ضایعات 80,000
کیلوگرم
اسکرب صنعتی گروه 3
کارشناس دادگستری اخبار ضایعات
کیلوگرم
البار ضایعات 200,000
و اسکرب صنعتی گروه 4
کارشناس دادگستری
150,000
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 20,000
10 اسکرپ صنعتی گروه 5
کارشناس دادگستری یکجا
ارسال پاکت
کیلوگرم
انبار ضایعات 5,000
11 چوب ضایعاتی
12 گرده ضایعاتی
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 5,000
کارشناس دادگستری یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات
3,000
13 انواع لاستیک ضایعاتی
کارشناس دادگستری یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 80
14 ابزار پنوماتیک
کارشناس دادگستری یکجا
15 ضایعات نخاله غیر تولیدی ) ، لفاف نایلون لوله پلاستیکی و کارتنی ، سید پلاستیکی و .... کارشناس دادگستری
یکجا
البار ضایعات
25,000
کیلوگرم
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فروش ورق ضایعاتی نوع B - ورق ضایعاتی نوع C - ضایعات فلزی تولید حلقه چشمی ، کنگره ای و تسمه - ضایعات ورق سر و ته کویل - لفاف ، کویل لفاف شبت و سقف ضایعاتی - اسکرب صنعتی گروه 1 - اسکرب صنعتی گروه 2 - اسکرب صنعتی گروه 3 - اسکرب صنعتی گروه 4 - اسکرپ صنعتی گروه 5 - چوب ضایعاتی - گرده ضایعاتی - انواع لاستیک ضایعاتی - ابزار پنوماتیک - ضایعات نخاله غیر تولیدی (لفاف نایلون لوله پلاستیکی و کارتنی ، سید پلاستیکی و ....)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



