مزایده پژو 405/مدل1386/پلاک 32ایران215د76/شماره شاسی 40326732/شماره موتور 12486220773/موتور خاموش-لاستیک ها فرسوده-خوردگی و رنگ شدگی اطراف بدنه-سوختگی رنگ بدنه
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مزایده پژو 405/مدل1386/پلاک 32ایران215د76/شماره شاسی 40326732/شماره موتور 12486220773/موتور خاموش-لاستیک ها فرسوده-خوردگی و رنگ شدگی اطراف بدنه-سوختگی رنگ بدنه
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105005345000006
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:13:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:13:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:بنیاد شهید و امور ایثارگران
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده پژو 405/مدل1386/پلاک 32ایران215د76/شماره شاسی 40326732/شماره موتور 12486220773/موتور خاموش-لاستیک ها فرسوده-خوردگی و رنگ شدگی اطراف بدنه-سوختگی رنگ بدنه
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/07/07
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16



