فروش شلاکه و پسماند شلاکه چدن - سوفاره چدن - خاک و پلیسه آلومینیومی - توری آغشته به آلومینیوم - براده آلومینیوم - دلمه و خاک زیر دلمه آلومینیوم - تخته و پالت چوبی ضایعاتی - بشکه فلزی ضایعاتی

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

مزایده مالیييل 04/10/1/15
توضیحات بیشتر
مزایده عمومی شماره 04/10/1/15 شرکت مالیبل
زمان بازدید کالا
از تاریخ 1404/07/01 لغایت 1404/07/05 از ساعت 8:00 الى 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/07/01 لغایت 1404/07/05 از ساعت 8:00 الی 15:00
X
محل بازدید
تهران - کیلومتر 15 بزرگراه لشگری روبروی شرکت سایپا
محل ارائه پیشنهاد قیمت
Tender.n Aria تهران ، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح ) ، لاین جنوبی من مجمع این باره اتم های مای سایه ی دوستان من الان همه مامان و هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو ، شرکت تهیه و توزیع مواد
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 30091147885271 بانک مهر شعبه شهید بهشتی 3009 و حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد .
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلی 413 و سایت
شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار می باشد .
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
رديف كالا
قیمت پایه
محل بازدید . نوع واگذاری
روش قیمت گذاری
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
درخواست
شروع بارگیری پایان بارگیری پیشنهاد شما
انبار ضایعات 250,000
1 شلاکه و پسماند شلاکه چدن
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
ارسال پاکت
یکجا البار ضايعات 200,000 کیلوگرم
2 سوفاره چدن
کارشناس دادگستری
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکپ
3 خاک و پلیسه آلومینیومی
یکجا
کارشناس دادگستری
اخبار ضایعات 15,000
کیلوگرم
توری آغشته به آلومینیوم
کارشناس دادگستری
کیلوگرم
انبار ضایعات 2,000 یکجا
براده آلومینیوم
اخبار ضایعات 5,000
یکجا
کارشناس دادگستری
کیلوگرم
ه دلمه و خاک زیر دلمه آلومینیوم کارشناس دادگستری
انبار ضایعات 15,000
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات
30,000
تخته و پالت چوبی ضایعاتی
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
ل بشکه فلزی ضایعاتی
اخبار ضایعات 200 یکجا بشکه
کارشناس دادگستری
تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند .
تعداد اقلام انتخاب شده
0
جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده 0
پرداخت
پرداخت آنلاین

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

اطلاعات کارفرمای مزایده

آدرس کارفرما:
تهران، کیلومتر ۱۵/۵ جاده مخصوص کرج، روبه روی شرکت سایپا
ایمیل کارفرما:info [ @ ] saipamalleable.com
وب‌سایت کارفرما:http://www.saipamalleable.com

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان فروش شلاکه و پسماند شلاکه چدن - سوفاره چدن - خاک و پلیسه آلومینیومی - توری آغشته به آلومینیوم - براده آلومینیوم - دلمه و خاک زیر دلمه آلومینیوم - تخته و پالت چوبی ضایعاتی - بشکه فلزی ضایعاتی

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.