مزایده : فروش حدود 50.000 کیلوگرم ( معادل 50 تن ) آهن آلات ضایعاتی سنگین درجه دو و غیر قابل استفاده شرکت مدیریت تولید برق نکا
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
با هماهنگی اداره تدارکات و امور نظارت بر خدمات انجام گردد
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105093791000007
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:16:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:16:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده : فروش حدود 50.000 کیلوگرم ( معادل 50 تن ) آهن آلات ضایعاتی سنگین درجه دو و غیر قابل استفاده شرکت مدیریت تولید برق نکا
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 82%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/17



