فروش ترمینال برنجی ضایعاتی - سیم با روکش PVC ضایعاتی - ضایعات پرتی ( pvc ) ضایعاتی - کارتن سالم و ضایعاتی بصورت درهم

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

مزایده سایپا گام 04/18/1/08
توضیحات بیشتر
مزایده عمومی شماره 04/18/1/08 شرکت سایپا گام
زمان بازدید کالا
از تاریخ 1404/09/24 لغایت 1404/09/26 از ساعت 08:00 الي 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/09/24 لغایت 1404/09/26 از ساعت 08:00 الي 15:00 محل بازدید
X
محل ارائه پیشنهاد قیمت
کیلومتر 18 بزرگراه فتح مجتمع صنعتی سازه گستر سایپا کفش ملی سابق ) بوستان هفتم
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو ، شرکت تهیه و توزیع مواد ساختمان تا
PraTenderect تهران کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح ) ، لاین جنوبی ، مجتمع صنه گستر ( سابق ) پایان
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلی 413 و سایت
شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار می باشد .
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
ردیف کالا
قیمت پایه روش قیمت گذاری
نوع واگذاری محل بازدید
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
شروع بارگیری پایان بارگیری
پیشنهاد شما
درخواست
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
1 ترمینال برنجی ضایعاتی
کارشناس دادگستری
2 سیم با روکش PVC ضایعاتی
انبار ضایعات 1,500 یکجا
کیلوگرم
اخبار ضایعات 2,000
کارشناس دادگستری
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 1,000 یکتا
3 ضایعات پرتی ( pvc ) ضایعاتی
کارشناس دادگستری
کیلوگرم
4 انبار ضایعات 6,000 کارتن سالم و ضایعاتی بصورت درهم کارشناس دادگستری
یکجا
تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند .
کیلوگرم
تعداد اقلام انتخاب شده
0
جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده : 0 من
پرداخت آنلاین
پرداخت

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

اطلاعات کارفرمای مزایده

کارفرما:سایپا گام

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان فروش ترمینال برنجی ضایعاتی - سیم با روکش PVC ضایعاتی - ضایعات پرتی ( pvc ) ضایعاتی - کارتن سالم و ضایعاتی بصورت درهم

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.