فروش نایلون حاصل از تفکیک به همراه ضایعات درهم
موضوع آگهی:
مزایده سوديكو 05/00/1/01 توضیحات بیشتر مزایده عمومی شماره 05/00/1/01 شرکت سودیکو زمان بازدید کالا از تاریخ 1405/02/02 لغايت 1405/02/05 از ساعت 08:00 الى 13:00 زمان ارائه پیشنهاد قیمت از تاريخ 1405/02/02 لغايت 1405/02/05 از ساعت 08:00 الي 13:00 محل بازدید x تهران کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح لاین جنوبي، مجتمع صنعتی سازه گستر کفش ملي سابق) محل ارائه پیشنهاد قیمت تهران، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح لاین جنوبي مجتمع صنعتی سازه گستر کفش ملی سابق خ بوستان، نبش خیابان هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران (سودیکو) مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلي 413 و سایت شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار می باشد همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامي مي باشد به i ردیف کالا قیمت پایه روش قیمت گذاری محل بازدید نوع واگذاری مقدار اعلامی مبلغ سپرده شروع بارگیری پایان بارگیری پیشنهاد شما درخواست 1 نایلون حاصل از تفکیک به همراه ضایعات درهم کارشناس دادگستری سوله گرانول دوره ای 25,000 کیلوگرم 400,000,000 ارسال پاکت تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند. تعداد اقلام انتخاب شده قلم جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده ) ریال پرداخت آنلاین پرداخت
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فروش نایلون حاصل از تفکیک به همراه ضایعات درهم
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



