ورق ضایعاتی برشکاری شده کارشناس دادگستری
موضوع آگهی:
X
مزایده سایپا پرس 04/27/1/26
توضیحات بیشتر
مزایده عمومي شماره 04/27/1/26 شرکت سایپا پرس
زمان بازدید کالا
از تاریخ 1404/08/03 لغایت 1404/08/05 از ساعت 8:00 الی 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/08/03 لغایت 1404/08/05 از ساعت 8:00 الی 15:00
محل بازدید
کیلومتر 14 جاده قدیم قم ، سه راه پالایشگاه ، شماره 39
محل ارائه پیشنهاد قیمت
Tender.n Aria تهران ، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح ) لاین جنوبی في مجمع ملی ماره کمتر های ملی ماوه ی دوستان این سال های سامان و هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو ، شرکت تهیه و توزیع مواد
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 30091147885271 بانک مهر شعبه شهید بهشتی 3009 و حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به
نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد .
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلی 413 و سایت
شرکت در رد یا قبول پیشنهاد ها مختار می باشد .
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
ردیف کالا
1
قیمت پایه
محل بازدید
روش قیمت گذاری
نوع واگذاری
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
شروع بارگیری پیشنهاد شما
درخواست
پایان بارگیری
انبار قالب های صنعتی 300,000
یکجا
ورق ضایعاتی برشکاری شده کارشناس دادگستری
کیلوگرم
ارسال پاکت
تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند .
تعداد اقلام انتخاب شده
0 قلم
جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده 0
پرداخت آنلاین
پرداخت
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان ورق ضایعاتی برشکاری شده کارشناس دادگستری
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



