فروش انواع چوب و تخته چینی ضایعاتی - آهن آلات ضایعاتی - کارتن خمیری درهم بصورت فله ای ضایعاتی - اقلام ضایعاتی به صورت درهم - مواد شیمیایی ضایعاتی
موضوع آگهی:
مزایده سایپا دیزل 04/05/1/18 توضیحات بیشتر مزایده عمومی شماره 04/05/1/18 شرکت سایپا دیزل زمان بازدید کالا از تاریخ 1404/12/09 لغايت 1404/12/11 از ساعت 8:00 الي 15:00 زمان ارائه پیشنهاد قیمت از تاریخ 1404/12/09 لغایت 1404/12/11 از ساعت 8:00 الي 15:00 محل بازدید کیلومتر 14 جاده مخصوص تهران کرج محل ارائه پیشنهاد قیمت Maskenderaet تهران کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح لاین جنوبی، مجتمع صنعتی سازه گستر کفش ملی سابق خ بوستان نبش خیابان هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو شرکت تهیه و توزیع مواد ع صنعتي سازه گستر کفش ملي سايز ریخته گری و قطعات صنعتی ایران (سودیکو) مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلي 413 و سایت شرکت در رد یا قبول پیشنهادها مختار می باشد همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامي مي باشد به x قیمت پایه محل بازدید ردیف کالا مقدار اعلامی مبلغ سپرده روش قیمت گذاری نوع واگذاری شروع بارگیری پایان بارگیری پیشنهاد شما درخواست انبار ضایعات 1 انواع چوب و تخته چینی ضایعاتی کارشناس دادگستری یکجا کیلوگرم انبار ضایعات 2 آهن آلات ضایعاتی کارشناس دادگستری 170,000 700,000,000 100,000 900,000,000 یکجا کیلوگرم انبار ضایعات 3 کارتن خمیری درهم بصورت فله ای ضایعاتی کارشناس دادگستری 30,000 500,000,000 یکجا کیلوگرم 4 اقلام ضایعاتی به صورت درهم کارشناس دادگستری انبار ضایعات یکجا کیلوگرم انبار ضایعات 1 5 i مواد شیمیایی ضایعاتی طبق لیست کارشناس دادگستری 70,000 300,000,000 200,000,000 ارسال پاکت ارسال پاکت ارسال پاکت ارسال پاکت ارسال پاکت یکجا یکجا تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند. تعداد اقلام انتخاب شده قلم جمع پرداختی ت بابت سپرده اقلام انتخاب شده 0 ریال پرداخت آنلاین پرداخت
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فروش انواع چوب و تخته چینی ضایعاتی - آهن آلات ضایعاتی - کارتن خمیری درهم بصورت فله ای ضایعاتی - اقلام ضایعاتی به صورت درهم - مواد شیمیایی ضایعاتی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



