فروش کاغذ اسناد به شرط امحا - چوب و نئوپان ضایعاتی - کارتن ضایعاتی - انواع فیلتر روغن ضایعاتی
موضوع آگهی:
مزایده خدمات فنی رنا 04/26/1/08
توضیحات بیشتر
مزایده عمومی شماره 04/26/1/08 شرکت خدمات فني رنا
زمان بازدید کالا
X
از تاریخ 1404/12/02 لغایت 1404/12/04 از ساعت 8:00 الى 15:00
زمان ارائه پیشنهاد قیمت
از تاریخ 1404/12/02 لغایت 1404/12/04 از ساعت 8:00 الی 15:00
. Tender.net Aria
محل بازدید
کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج پلاک 228
محل ارائه پیشنهاد قیمت
تهران ، کیلومتر 18 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح )
لاین جنوبی
ریخته گری و قطعات صنعتی ایران ( سودیکو )
سابق ) ، ح بوستان ، نبش خیابان هفتم ساختمان توسعه صنایع خودرو شرکت تهیه و توزیع مواد
مدارک مورد نیاز جهت دریافت اسناد مزایده فیش واریز نقدی به حساب شماره 5144044009 بانک ملت شعبه زامیاد به نام شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران
هزینه چاپ آگهی و هزینه کارشناسی بر عهده برنده یا برندگان مزایده می . باشد
دریافت اطلاعات تکمیلی از طریق شماره تماس 46079796 داخلی 413 و سایت
به همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی یا شناسنامه جهت ارائه پیشنهاد قیمت الزامی می باشد .
شرکت در رد یا قبول پیشنهاد ها مختار می . باشد
رديف كالا
محل بازدید
روش قیمت گذاری
شروع بارگیری
پایان بارگیری
نوع واگذاری
مقدار اعلامی مبلغ سپرده
پیشنهاد شما
درخواست
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال پاکت
ارسال باکت
قیمت پایه
1 کاغذ استاد به شرط امحا
کارشناس دادگستری
انبار صانعات 7,000
یکجا
کیلوگرم
انبار ضایعات 4,000
یکجا
کارشناس دادگستری
2 جوب و تلویان ضایعاتی
کیلوگرم
انبار ضایعات 2,000
یکجا
کارشناس دادگستری
کیلوگرم
انبار ضایعات 1,000
یکجا
کیلوگرم
15,000,000
کارتن ضایعاتی
انواع فیلتر روغن ضایعاتی کارشناس دادگستری
تمامی قیمت ها بصورت ریال می باشند .
تعداد اقلام انتخاب شده
0
جمع پرداختی بابت سپرده اقلام انتخاب شده 0 ول
پرداخت آنلاین
پرداخت
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فروش کاغذ اسناد به شرط امحا - چوب و نئوپان ضایعاتی - کارتن ضایعاتی - انواع فیلتر روغن ضایعاتی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



