حراج فروش مشاعی738مترمربع از5065/90متر آیش معروف به کوهی رودپشت به صورت شالیزاری به مساحت 5065/90مترمربع
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
فروش مشاعی738مترمربع از5065/90متر آیش معروف به کوهی رودپشت به صورت شالیزاری به مساحت 5065/90مترمربع
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:3105107639000028
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان حراج فروش مشاعی738مترمربع از5065/90متر آیش معروف به کوهی رودپشت به صورت شالیزاری به مساحت 5065/90مترمربع
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 90%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 87%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/31



