اصلاح شبکه و استانداردسازی انشعابات روستای کندوان شهرستان اسکو

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در نظر دارد عملیات مربوط به مناقصات مندرج در جدول ذیل را به روش مناقصه عمومی و از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir برگزار نماید. لذا از پیمانکاران دارای گواهینامه صلاحیت برای دریافت اسناد با مشخصات ذیل دعوت می نماید.

جزئیات مناقصات:

| شماره فراخوان | موضوع مناقصه | مبلغ برآورد اولیه (ریال) | مدت اجرای کار | محل اعتبار | رشته و گروه پیمانکار | مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار (ریال) | دستگاه نظارت |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 135 | اصلاح شبکه و استانداردسازی انشعابات روستای کندوان شهرستان اسکو | 64,135,503,330 | 3 ماه | عمرانی | آب | 3,206,775,166 | امور آب و فاضلاب اسکو و نظارت عالیه دفتر توسعه تاسیسات آبرسانی و فاضلاب روستایی |
| 136 | اصلاح ، بازسازی و استانداردسازی انشعابات شبکه توزیع آب شهری سراب | 33,986,698,448 | 10 ماه | عمرانی | آب | 1,699,334,922 | مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش هدر رفت آب |

اطلاعات تماس و فرآیند مناقصه:

کارفرما: شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
آدرس سایت اینترنت: www.abfaazarbaijan.ir
مهلت دریافت اسناد: تا ساعت 19 مورخه 1405/05/24
مهلت ارسال پاسخ به اسناد و ارسال پیشنهادات: تا ساعت 8 صبح مورخه 1405/06/04
زمان بازگشایی پیشنهادات: ساعت 10 صبح مورخه 1405/06/04

اطلاعات مهم آگهی:

نام کارفرما: شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: فراخوان عمومی (نوبت اول) - شماره های 135 و 136 سال 1405
استان: آذربایجان شرقی
شهر: ++++
مهلت دریافت اسناد: 1405/05/24
مهلت ارسال مدارک: 1405/06/04
شماره آگهی: 2243820

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مناقصه

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان اصلاح شبکه و استانداردسازی انشعابات روستای کندوان شهرستان اسکو

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.