خرید و اجرای بخشی از شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب مربوطه به همراه وصول درآمد
موضوع آگهی:
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای (فشرده) به شماره ۲۰۰۵۰۰۱۰۳۲۰۰۰۰۲۸ مورخ ۱۴۰۵/۰۵/۱۴
نوبت دوم
شرکت آب و فاضلاب شیراز در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی (فشرده)، خرید و اجرای بخشی از شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب مربوطه به همراه وصول درآمد حاصل از آن در محدوده فاینانس ناحیه گلستان شمالی را در قالب فاینانس داخلی به سرمایه گذاران دارای صلاحیت در رسته آب پایه ۴ و یا بالاتر مشروط به تامین منابع مالی مورد نیاز را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت واگذار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضاء الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. لذا از کلیه واجدان شرایط که تمایل به حضور در این مناقصه را دارند دعوت به عمل می آید با توجه به شرایط ذیل و با اعلام آمادگی کتبی نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام نمایند. پیمانکاران از نظر توانایی اجرای کار و توانایی مالی مورد ارزیابی کیفی قرار می گیرند.
۱- محل اجرا: محدوده تحت پوشش آبفا شیراز
۲- مدت اجرا: ۲۴ (بیست و چهار) ماه شمسی
۳- محل اخذ اسناد مناقصه و عودت مدارک و مستندات تکمیل شده: سامانه ستاد (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)
پاکت الف علاوه بر بارگذاری در سامانه به صورت فیزیکی تحویل دبیرخانه شرکت به آدرس: شیراز- بلوار آیت اله ربانی - نبش کوچه ۱۷ - اداره مرکزی تلفن: ۸-۳۲۲۸۱۱۵۶-۰۷۱ می گردد.
۴- برآورد اولیه: ۲/۰۷۷/۹۳۷/۶۷۶/۰۰۰ ریال
۵- تاریخ شروع فروش اسناد مناقصه: ساعت ۹ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۵/۰۶/۰۳
۶- تاریخ نهایی فروش اسناد مناقصه: ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۵/۰۶/۱۰
۷- تاریخ نهایی عودت اسناد مناقصه تکمیل شده: ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۵/۰۶/۲۴
۸- تاریخ بازگشایی پاکتها: راس ساعت ۹ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۵/۰۶/۲۵ در محل سالن کنفرانس شرکت
۹- به مدارکی که فاقد امضاء، مشروط، مخدوش و مدارکی که بعد از انقضاء مدت مقرر در این آگهی واصل شود مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰- مناقصه به صورت یک مرحله ای با ارزیابی کیفی (فشرده) برگزار و اعتبار مالی موضوع مناقصه از محل درآمدهای جاری می باشد. با توجه به شرایط خاص و جزئیات ویژه قابل ملاحظه در اسناد این پروژه، نظام پرداخت آن به صورت اختصاصی از محل وصول درآمدهای حاصل از اجرای پروژههای مذکور توسط برنده مناقصه به طور همزمان مورد طرح ریزی قرار گرفته است. لذا مناقصه گران هنگام ارزیابی می بایست علاوه بر توانمندی اجرایی بر اساس نظام فنی اجرایی کشور از توانایی مالی نیز برخوردار باشند.
۱۱- مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار: ۶۶/۹۳۸/۷۵۳/۵۲۰ ریال (شصت و شش میلیارد و نهصد و سی و هشت میلیون هفتصد و پنجاه و سه هزار و پانصد و بیست ریال) می باشد که می بایستی بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه نقد به حساب شماره ۱۰۵۶۹۹۰۲۲۰۰۴ بانک ملی مرکزی بنام شرکت آب و فاضلاب شیراز مطابق آیین نامه تضمین معاملات دولتی به شماره ۱۲۳۴۰۲ / ت ۵۰۶۵۹ هـ مورخ ۹۴/۹/۲۲ و شرایط ذکر شده در سامانه ستاد ارائه گردد.
۱۲- دستگاه نظارت: شرکت مهندسی مشاور مهتاب ثامن
۱۳- اعتبار پیشنهادها: سه ماه و قابل تمدید به مدت سه ماه دیگر
۱۴- سایر اطلاعات و جزئیات مربوطه در اسناد درج شده است.
۱۵- قیمت اسناد: مطابق قیمت درج شده در سامانه ستاد می باشد که می بایست به حساب شماره ۱۰۵۶۹۹۰۲۲۰۰۴ بانک ملی شعبه مرکزی شیراز به نام شرکت آب و فاضلاب شیراز از طریق سامانه ستاد واریز گردد.
متقاضیان میتوانند قبل از خرید اسناد و شرکت در مناقصه از طریق سایت های زیر، اطلاعات مناقصه را دریافت نموده و اقدام به خود ارزیابی نموده و چنانچه امتیاز مناسبی در خود ارزیابی کسب می نمایند، اسناد را خریداری کنند.
وب سایت جهت اطلاعات بیشتر آگهی مناقصه:
www.setadiran.ir, www.abfa-shiraz.ir, http://iets.mporg.ir, www.nww.co.ir
شرکت ها و پیمانکارانی که دارای رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه کشور در پایه ۴ یا بالاتر رشته آب و مایل به شرکت در مناقصه می باشند میتوانند با اعلام آمادگی کتبی نسبت به دریافت اسناد مناقصه اقدام نمایند.
با توجه به ابلاغیه سازمان صنعت، معدن و تجارت به شماره ۴۱/۳۳۳۴۵ مورخ ۹۳/۱۰/۳۰ در خصوص الزام بکارگیری سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، مناقصات مربوط به معاملات با اعتبار منابع عمرانی، معاملات مندرج در آیین نامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، منحصرا در بستر سامانه ستاد انجام خواهد پذیرفت. لذا ضروری است، در سامانه ستاد به آدرس www.setadiran.ir نیز عضویت داشته و پیشنهاد خود را از طریق این سامانه اعلام نمایند.
شرکت آب و فاضلاب شیراز
---
اطلاعات مهم آگهی:
نام کارفرما: شرکت آب و فاضلاب شیراز
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: خرید و اجرای بخشی از شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب مربوطه به همراه وصول درآمد
استان: فارس
شهر: شیراز
مهلت دریافت اسناد: ۱۴۰۵/۰۶/۰۳
مهلت ارسال مدارک: ۱۴۰۵/۰۶/۲۴
شماره آگهی: ۲۰۰۵۰۰۱۰۳۲۰۰۰۰۲۸
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید و اجرای بخشی از شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب مربوطه به همراه وصول درآمد
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



