مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تعویض کنتور ،شیر آلات و اتصالات مربوط به آن در محدوده نواحی سه گانه و روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب م
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
تعویض کنتور ،شیر آلات و اتصالات مربوط به آن در محدوده نواحی سه گانه و روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005094379000013
اطلاعات مالی و مبالغ
هزینه خرید اسناد:1200000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات سپرده:بمیزان ۲,146,۱۴۰,۸۱۰ریال می باشد که شرکت کنندگان در مناقصه می توانند بصورت فیش واریز نقدی به حساب جاری 6- 10005000-40-862و به شماره شبا 230560086204010005000006 IR بانک سامان شعبه ولیعصر ، چک بانکی تضمینی به مبلغ مذکور صادره از یکی از بانکهای دولتی یا خصوصی کشور دارای مجوز لازم از بانک مرکزی ، ضمانتنامه بانکی به نام شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران ویا مطالبات قطعی شده تایید -مبلغ قید شده در توضیحات ملاک مورد نظر مناقصه گزار خواهد بود
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:آب و فاضلاب منطقه دو تهران
آدرس کارفرما:تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان) شمالی
تلفن کارفرما:021 - 88925152, 88921013
وبسایت کارفرما:http://t2ww.tpww.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تعویض کنتور ،شیر آلات و اتصالات مربوط به آن در محدوده نواحی سه گانه و روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب م
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14



