خرید فیوز گردان سیستم تحریک نیروگاه بخار
موضوع آگهی:
شرکت تولید نیروی برق شهید رجایی در نظر دارد خرید فیوز گردان سیستم تحریک نیروگاه بخار شهید رجایی را برابر ضوابط قانونی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای و انعقاد قرارداد به فروشندگان واجد شرایط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره فراخوان ۲۰۰۵۰۰۱۵۰۰۰۰۰۰۲۷ واگذار نماید.
۱. زمان فروش الکترونیکی اسناد مناقصه از طریق سامانه ستاد : از روز چهارشنبه ١٤٠٥/٠٦/٠٤ تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه ١٤٠٥/٠٦/١٠
۲. آخرین مهلت بارگذاری الکترونیکی پاکات در سامانه ستاد و تحویل نسخه فیزیکی پاکت الف: تا ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ١٤٠٥/٠٦/٢٢
۳. مبلغ تضمین شرکت در مناقصه : ۳,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال مطابق آیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوب ٩٤/٩/٢٢
۴. زمان بازگشایی پاکات : روز یکشنبه ١٤٠٥/٠٦/٢٢ ساعت ۱۴
۵. محل تحویل نسخه فیزیکی پاکت الف: قزوین، مجتمع ادارات نواب، بلوار مالیات، جنب اداره صنعت و معدن ساختمان علامه قزوینی طبقه سوم ضمنا پیشنهاد دهندگان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٣٣٣٧٦٩١٣ - ۰۲۸ داخلی ۲۱۴ تماس یا به سایت http://setadiran.ir مراجعه نمایند.
اطلاعات مهم آگهی:
نام کارفرما: شرکت تولید نیروی برق شهید رجائی
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: خرید فیوز گردان سیستم تحریک نیروگاه بخار
استان: قزوین
شهر: ++++
مهلت دریافت اسناد: 1405/06/10
مهلت ارسال مدارک: 1405/06/22
شماره آگهی: 1405/18
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید فیوز گردان سیستم تحریک نیروگاه بخار
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



