راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانه های پردیس

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهی مناقصه عمومی و یک مرحله ای

موضوع آگهی:
به ارزیابی کیفی انجام راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانههای پردیس دانشگاه شهید چمران اهواز در سال ۱۴۰۵-۱۴۰۶

متن کامل آگهی:
دانشگاه شهید چمران اهواز در نظر دارد انجام راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانه های پردیس خود را از طریق برگزاری مناقصه عمومی و یک مرحله ای در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به شرکتهای دارای صلاحیت رتبه ۵ تأسیسات از سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان واگذار نماید.
موضوع این مناقصه عبارت است از انجام راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانه های پردیس دانشگاه شهید چمران اهواز در سال ۱۴۰۶-۱۴۰۵ مدت زمان انجام عملیات فوق به مدت ۱۲ ماه می باشد.
متقاضیان میتوانند جهت دریافت فرمهای شرکت در مناقصه و اطلاع از شرح کار از ساعت ۹ صبح روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۵/۵/۷ حداکثر تا ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۵/۵/۱۱ از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ستاد به آدرس www.setadiran.ir اقدام نمایند. شرکت کنندگان در مناقصه می بایست مبلغ ۹/۸۰۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال را بابت تضمین شرکت در این مناقصه به شماره حساب ۴۰۰۱۰۷۲۷۰۶۳۷۷۵۳۸ به نام تمرکز وجوه سپرده نزد خزانه داری کل کشور به نام بانک مرکزی ایران از طریق سامانه ستاد واریز نمایند یا نسبت به تهیه و تسلیم ضمانتنامه بانکی به میزان مبلغ فوق الذکر از طریق سامانه ستاد اقدام نمایند.
ضمنا تهیه و تحویل فیزیکی پاکت الف در آخرین مهلت تحویل پیشنهادها به آدرس خوزستان اهواز اتوبان گلستان میدان دانشگاه دانشگاه شهید چمران اهواز ساختمان مرکزی طبقه همکف اتاق ، اداره امور قراردادها تلفن: ۳۳۲۲۶۴۶۵-۰۶۱ الزامی میباشد آخرین مهلت تحویل پیشنهادها تا پایان ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۵/۵/۲۵ به نشانی فوق الذکر می باشد.
مبلغ برآوردی این مناقصه به میزان ۱۹۶/۰۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد.
مناقصه گران محترم موظفند مبلغ ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت هزینه تکثیر اسناد مناقصه از طریق سامانه ستاد واریز نمایند.
جلسه بازگشایی پاکت دکلیه مناقصه گران در روز یکشنبه ۲۵/۰۵/۱۴۰۵ راس ساعت ۱۰ صبح و جلسه بازگشایی پاکات الف و ب و ج واجدین حداقل امتیاز ارزیابی کیفی در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۵/۵/۲۵ رأس ساعت ۱۱ صبح با حضور اعضاء کمیسیون معاملات و مناقصات دانشگاه از طریق سامانه ستاد تشکیل خواهد شد. لازم به ذکر است دانشگاه با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه در رد یا قبول کلیه پیشنهادهای مالی واصله مختار خواهد بود.
این مناقصه با پیشنهاد حداقل ۳ مناقصه گر رسمیت می یابد پرداخت هزینه انتشار آگهی در روزنامه و هزینه کارمزد سامانه ستاد به عهده برنده مناقصه می باشد.
ضمناً کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مالی مناقصه گران و بازگشایی پاکتها به استثناء پاکت الف که به صورت حضوری هم باید تحویل گردد از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت استاد انجام می پذیرد. مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی می بایست نسبت به انجام مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضاء الکترونیکی جهت شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

اطلاعات مهم آگهی:

نام کارفرما: دانشگاه شهید چمران اهواز
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانه های پردیس
استان: خوزستان
شهر: اهواز
مهلت دریافت اسناد: 1405/05/11
مهلت ارسال مدارک: 1405/05/25
شماره آگهی: ۲۲۳۸۳۶۴

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مناقصه

آدرس کارفرما:
اهواز، بلوار گلستان، دانشگاه شهید چمران اهواز
تلفن کارفرما:061 - 33330011, 33330019
ایمیل کارفرما:Oisc [ @ ] scu.ac.ir
وب‌سایت کارفرما:http://scu.ac.ir

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان راهبری و نگهداری سرویس و تعمیرات تأسیسات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی موتورخانه های پردیس

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.