مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری نگهداری ، تعمیر وراهبری تاسیسات مکانیکی والکتریکی بیمارستان امام خمینی (ره) ، معاونت آموزشی و پایگاه ها و مراکز به
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
واگذاری نگهداری ، تعمیر وراهبری تاسیسات مکانیکی والکتریکی بیمارستان امام خمینی (ره) ، معاونت آموزشی و پایگاه ها و مراکز بهداشتی شهری دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسفراین
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005004543000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات سپرده:ضمانت نامه بانکی شرکت در مناقصه به شماره شبای 050100004101097152135915 IRشماره حساب 4101097152135915 ، حساب بانک مرکزی (تمرکز وجوه سپرده )در وجه دانشکده علوم پزشکی اسفراین با کد اقتصادی 411478613544 و شناسه ملی 14004860094 واریز نمایند. ضمانت نامه فیزیکی قبل از بازگشای تحویل واحد حراست دانشکده شود.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:10:00
توضیحات بازگشایی پاکات:11:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
آدرس کارفرما:خ طالقانی نبش کوچه شهید باهنر
تلفن کارفرما:058 - 31550000
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری نگهداری ، تعمیر وراهبری تاسیسات مکانیکی والکتریکی بیمارستان امام خمینی (ره) ، معاونت آموزشی و پایگاه ها و مراکز به
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12



