مناقصه عمومی دو مرحله ای شناسایی پیمانکار واگذاری امور انتظامی و نگهبانی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه شناسایی پیمانکار واگذاری امور انتظامی و نگهبانی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005004443000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
توضیحات بازگشایی پاکات:12:30
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
آدرس کارفرما:بوئین زهرا، انتهای بلوار امام خمینی (ره)، مرکز آموش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا
02833894350
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای شناسایی پیمانکار واگذاری امور انتظامی و نگهبانی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15



