مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای مناقصه 1405/004 بصورت فشرده یک مرحله ای
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه 1405/004 بصورت فشرده یک مرحله ای در خصوص خدمات تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، طبخ و توزیع سه وعده غذای روزانه و یک وعده غذای نیمه شب کارکنان نوبتکار در منطقه خارگ و سکو های دریایی
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005093631000037
اطلاعات مالی و مبالغ
هزینه خرید اسناد:5000000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:08:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:08:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شرکت نفت فلات قاره ایران
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای مناقصه 1405/004 بصورت فشرده یک مرحله ای
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14



