مناقصه عمومی یک مرحله ای تامین نیروی انسانی بر اساس حجم کار مورد نیاز حوزه خدمات حفاظت فیزیکی شهرداری سنندج
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
تامین نیروی انسانی بر اساس حجم کار مورد نیاز حوزه خدمات حفاظت فیزیکی شهرداری سنندج
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005005547000007
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات سپرده:واریز نقدی مبلغ تضمین شرکت در مناقصه به شرح زیر به شماره حساب 0105635511007 بانک ملی به نام شهرداری سنندج یا ضمانت نامه بانکی شرکت در مناقصه که باید به مدت 90 روز از تاریخ تسلیم پیشنهاد معتبرباشد.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای تامین نیروی انسانی بر اساس حجم کار مورد نیاز حوزه خدمات حفاظت فیزیکی شهرداری سنندج
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/08
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/05/08
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/05/06
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11



