مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه اقلام، پخت،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان اصفهان (دانشکده شهید مهاجر و دختران اصفهان)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
سازمان مرکزی دانشگاه ملی مهارت در نظر دارد نسبت به واگذاری امور تهیه اقلام ، پخت ،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان اصفهان دانشکده شهید مهاجر و آموزشکده دختران اصفهان بر اساس یک نمونه قرارداد، با مشخصات کامل کار، قانون منع مداخله کارکنان دولت و مصوبه ی شورای عالی تأمین اجتماعی و آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه در سال 1405و با شرایط مندرج از طریق مناقصه ی عمومی یک مرحله ای به انجام رساند.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005010001000030
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات سپرده:اصل ضمانت نامه 24 ساعت قبل از اتمام مهلت ارسال پیشنهاد در پاکت مهر و موم شده تحویل واحد حراست دانشگاه ملی مهارت استان اصفهان واقع در اصفهان - میدان آزادی - خیابان هزار جریب دانشگاه ملی مهارت واحد استان اصفهان شهید مهاجر - ساختمان اداری - طبقه اول گردد
ضمانت نامه بانکی و یا چک تضمین شده بین بانکی در وجه دانشگاه ملی مهارت و یا نقداً به شماره حساب4001020107146598 و به شناسه واریز 974127760161000000000000013101 به نام تمرکز وجوه سپرده بانک مرکزی به نام دانشگاه ملی مهارت
توضیحات مهلت ارسال مدارک:08:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:دانشگاه ملی مهارت
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه اقلام، پخت،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان اصفهان (دانشکده شهید مهاجر و دختران اصفهان)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 85%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18



