مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تامین نیروی انسانی جهت واگذاری خدمات عمومی -منشی -و....بیمارستان اام خمینی بندرترکمن و مرکز بهداشت ترکمن و گمیشان
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه تامین نیروی انسانی جهت واگذاری خدمات عمومی -منشی -و....بیمارستان اام خمینی بندرترکمن و مرکز بهداشت ترکمن و گمیشان
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005091154000053
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات سپرده:مبلغ ضمانت نامه بانکی مورد تایید جهت شرکت در این مناقصه 11.761.000.000 ریال می باشد
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
آدرس کارفرما:گلستان-گرگان-بلوار هیرکان-سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تامین نیروی انسانی جهت واگذاری خدمات عمومی -منشی -و....بیمارستان اام خمینی بندرترکمن و مرکز بهداشت ترکمن و گمیشان
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/08
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/05/08
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/05/14
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/07/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/07/04
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/06
|مهلت: 1405/06/23



