مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه طبخ و توزیع واگذاری امور تهیه اقلام، پخت ،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان خراسان رضوی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
واگذاری امور تهیه اقلام، پخت ،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان خراسان رضوی، دانشکده های منتظری و دختران الزهرا مشهد-شماره تلفن 09155289019 مهندس طاووسی جهت کسب اطلاعات بیشتر و فرم راهنما پیوست در سامانه(پوشه سایر اطلاعات/مدارک) در دسترس می باشد.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005010001000064
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:13:00
توضیحات بازگشایی پاکات:14:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:دانشگاه ملی مهارت
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه طبخ و توزیع واگذاری امور تهیه اقلام، پخت ،حمل و توزیع غذای دانشجویان دانشگاه ملی مهارت واحد استان خراسان رضوی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/05/18
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/07/06
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/08
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/05
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/05
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/05/19
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15



