مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری فضای سبز عرصه محدوده پیمان محلات صفائیه ، دهنو ، درچه ، پارک اداری و رفیوژهای بلوار خلیج فارس حد فاصل میدان فردوسی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
نگهداری فضای سبز عرصه محدوده پیمان محلات صفائیه ، دهنو ، درچه ، پارک اداری و رفیوژ های بلوار خلیج فارس حد فاصل میدان فردوسی و فلکه هواشناسی و باغ بانوان
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005105372000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:13:30
توضیحات سپرده:1- در صورت داشتن هر گونه سوالی در مورد مناقصه با کارشناس این سازمان 09134605547 مهدی لله گانی تماس بگیرید*
2-پیمانکار باید توانایی مالی جهت پرداخت دو ماه حقوق پرسنل را داشته باشد با توجه به شرایط خاص شهرداری ها
3-از کد مشابه استفاده شده است و ملاک انخاب برنده مناقصه مدارک بارگزاری شده در سامانه می باشد.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:13:30
توضیحات بازگشایی پاکات:13:35
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای نگهداری فضای سبز عرصه محدوده پیمان محلات صفائیه ، دهنو ، درچه ، پارک اداری و رفیوژهای بلوار خلیج فارس حد فاصل میدان فردوسی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21



