مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور پشتیبانی مراکز رفای درمانی و تربیتی آموزش و پرورش خراسان رضوی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
واگذاری امور خدمات پشتیبانی و خدمات عمومی مراکز رفاهی و درمانی و اداری و ... اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی - چنانچه سوالی داشتید به شماره 09155323180 آقای کرامت تماس بگیرید.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005005865000003
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:18:00
توضیحات سپرده:ضمانتنامه بانکی بایستی به نفع اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با شناسه ملی 14002004105 و کد اقتصادی 411413674648 با کد پستی 9133711535 به شماره شبا 650100004060031207656012 IR و شناسه واریز 967127560100014001004105216000 باشد.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
آدرس کارفرما:خیابان امام خمینی - بعد از ایستگاه سراب
تلفن کارفرما:051 - 32251070
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور پشتیبانی مراکز رفای درمانی و تربیتی آموزش و پرورش خراسان رضوی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16



