واگذاری رفت و روب ، نظافت معابر، نگهداری و آبیاری فضای سبز و پارک های سطح شهر
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
واگذاری رفت و روب ، نظافت معابر، نگهداری و آبیاری فضای سبز و پارک های سطح شهر حاجی آباد
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
اطلاعات مالی و مبالغ
برآورد اعتبار:135427200000
مبلغ سپرده شرکت در فرآیند:6771360000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:8
توضیحات مهلت ارسال مدارک:8
توضیحات بازگشایی پاکات:10
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شهرداری حاجی آباد - خراسان جنوبی
آدرس کارفرما:زیرکوه، شهر حاجی آباد، بلوار امام خمینی(ره)، حاشیه ميدان توحيد
تلفن کارفرما:054 - -
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان واگذاری رفت و روب ، نظافت معابر، نگهداری و آبیاری فضای سبز و پارک های سطح شهر
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 81%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 80%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 73%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/07/15
مناقصه
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18



