واگذاری فعالیتهای خدمات عمومی، پشتیبانی (شامل نظافت، آبدارخانه و...) ساختمان مرکزی و ادارات تابعه
موضوع آگهی:
موضوع: واگذاری فعالیتهای خدمات عمومی، پشتیبانی (شامل نظافت، آبدارخانه و...) ساختمان مرکزی و ادارات تابعه (شماره مناقصه: ۱۴۰۵-۱۰)
شرکت گاز استان قزوین در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی و رتبه بندی شرکتهای خدماتی به شماره ۱۷۷۴۷۰ مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ کیفی (فشرده) واگذاری فعالیتهای خدمات عمومی ، پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (شامل نظافت ، آبدارخانه و...) ساختمان مرکزی و ادارات تابعه به شماره ۴ ارائه آخرین صورتهای مالی حسابرسی شده ) منتهی به ۲۹ اسفندماه (۲۰۰۵۰۹۱۳۳۵۰۰۰۰۱۷) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (۱۴۰۴ بر اساس آیین نامه راهکارهای افزایش ضمانت اجرایی و تقویت حسابرسی به شمار ۲۶۵۱۰ ت ۳۹۰۳۹ک مورخ ۸۸/۰۲/۰۹ وزیران محترم عضو کمیسیون اقتصاد و اطلاعیه های بعدی آن برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه :۵ شرکت مناقصه گران در قالب گروههای مشارکت در این مناقصه امکان الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد پذیر نمی باشد. شد. لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار طبق مصوبه شماره ۱۲۳۴۰۲/ت در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در ۵۰۶۵۹ هـ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ هیأت وزیران به مبلغ ۴۵,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار مناقصه در سامانه تاریخ ۱۴۰۵/۰۴/۲۷ - محل تامین اعتبار اعتبارات جاری شرکت گاز استان قزوین می باشد. - قیمتهای پیشنهادی مناقصه گران می بایست متناسب با کالای ساخت - مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت تا پایان وقت اداری روز داخل با لحاظ کیفیت ارائه گردد. شنبه (ساعت ۱۶:۰۰) مورخ ۱۴۰۵/۰۵/۰۳ به این پیمان مطابق آیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوبه هیات - مهلت زمانی ارسال پیشنهادات تا ساعت ۱۹:۰۰ روز شنبه مورخ وزیران به شماره ۱۲۳۴۰۲ ت ۵۰۶۵۹ هـ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ و اطلاعیه های ۱۴۰۵/۰۵/۱۷ بعدی آن پیش پرداخت معادل ۱۵ مبلغ اولیه پیمان تعلق خواهد گرفت. - زمان بازگشایی پاکات ارزیابی کیفی: روز یکشنبه ساعت ۰۸:۰۰ مورخ اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه : ۱۴۰۵/۰۵/۱۸ - سالن جلسات ساختمان مرکزی. مرکز تماس: ۱۴۵۶-۰۲۱ - زمان بازگشایی پاکات مناقصه (الف، ب و ج) روز شنبه ساعت ۰۹:۰۰ دفتر ثبت نام : ۸۸۹۶۹۷۳۷ و ۸۵۱۹۳۷۶۸ مورخ ۱۴۰۵/۰۵/۲۴ - سالن جلسات ساختمان مرکزی. عطف به بخشنامه شماره ۳۷۲۶۲۱ مورخ ۹۸/۰۷/۰۹ سازمان برنامه و بودجه شرایط مناقصه گران کشور و مطابق بند "د" ماده ۱۸ قانون برگزاری مناقصات ، مناقصه گران می ۱- داشتن شخصیت حقوقی. توانند در ساعت و تاریخ اعلام شده در آگهی فراخوان مناقصه در جلسه ۲- داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر از اداره کل تعاون، کار و بازگشایی پاکات (الف -ب-ج) حضور یابند. رفاه اجتماعی در رسته خدمات عمومی (نظیر نامه رسانی، تنظیفات و ...) با از شرکت های واجد صلاحیت دعوت میشود به منظور دریافت اطلاعات رتبه ۵ یا بالاتر از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی . تکمیلی به نشانی www.nigc-qazvin.ir و یا پایگاه اطلاع رسانی ۳- داشتن ظرفیت آزاد ارجاع کار حداقل معادل مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ مناقصات (http://iets.mporg.ir) مراجعه نمایند. ریال در رسته درج شده در بند ۲ (مطابق مفاد دستورالعمل تعیین صلاحیت
روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین
شناسه آگهی : ۲۲۲۳۴۹۸
---
اطلاعات مهم آگهی:
نام کارفرما: شرکت گاز استان قزوین
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: واگذاری فعالیتهای خدمات عمومی، پشتیبانی (شامل نظافت، آبدارخانه و...) ساختمان مرکزی و ادارات تابعه
استان: قزوین
شهر: ++++
مهلت دریافت اسناد: ۱۴۰۵/۰۵/۰۳
مهلت ارسال مدارک: ۱۴۰۵/۰۵/۱۷
شماره آگهی: ۱۴۰۵-۱۰
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان واگذاری فعالیتهای خدمات عمومی، پشتیبانی (شامل نظافت، آبدارخانه و...) ساختمان مرکزی و ادارات تابعه
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



