اصلاح و احداث راه عشایر وروار و در بیدان شهرستان عنبرآباد

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

اداره کل امور عشایری جنوب کرمان در نظر دارد مناقصه عمومی ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکتها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.

یک مرحله ای - ۱۴۰۵

| شماره فراخوان (شماره مناقصه) | عنوان پروژه | مبلغ برآورد (ریال) | فهرست بهاء | مبلغ تضمین ریال |
|---|---|---|---|---|
| ۲۰۰۵۰۰۴۷۸۱۰۰۰۰۱۶ | اصلاح و احداث راه عشایر وروار و در بیدان شهرستان عنبرآباد | ۶۳/۲۷۰,۱۶۵,۴۴۲ | ۱۴۰۴ | ۳/۱۶۳,۵۰۸,۲۷۲ |

اطلاعات زمانی
زمان اولین انتشار آگهی ارسال به صفحه اعلان عمومی: 1405/04/27 ساعت 08:00
مهلت دریافت اسناد: 1405/04/30 ساعت 12:00
مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد: 1405/05/14 ساعت 09:00
زمان بازگشایی پاکت ارزیابی کیفی: 1405/05/17 ساعت 09:00
زمان اعتبار پیشنهاد: 1405/06/18 ساعت 09:00
مدت زمان اعتبار پیشنهاد: 35 روز

نوع تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار شامل ضمانت نامه بانکی و سایر موارد مطابق آیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوب ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ که مدت اعتبار آن سه ماهه و این مدت حداکثر برای یک نوبت برابر مدت پیش بینی شده قابل تمدید می باشد.
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه و ارائه پاکت الف: اداره کل امور عشایری جنوب کرمان
به نشانی: جیرفت - بلوار امام خمینی (ره) روبرو سپاه پاسداران شهرستان جیرفت شماره تماس: ۰۳۴۴۳۳۱۳۸۲۸
اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه: مرکز تماس - ۱۴۵۶
تاریخ انتشار نوبت اول: ۱۴۰۵/۰۴/۲۷ - تاریخ انتشار نوبت دوم: ۱۴۰۵/۰۴/۲۸

اطلاعات مهم آگهی:
نام کارفرما: اداره کل امور عشایری جنوب کرمان
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: اصلاح و احداث راه عشایر وروار و در بیدان شهرستان عنبرآباد
استان: ++++
شهر: ++++
مهلت دریافت اسناد: 1405/04/30
مهلت ارسال مدارک: 1405/05/14
شماره آگهی: ۲۲۲۷۲۸۰

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مناقصه

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان اصلاح و احداث راه عشایر وروار و در بیدان شهرستان عنبرآباد

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.