انجام کارها و امورات حجمی بهره برداری شهرستانهای خدابنده و ماهنشان بشماره مناقصه ۴۸-۱۴۰۵
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
انجام کارها و امورات حجمی بهره برداری شهرستانهای خدابنده و ماهنشان بشماره مناقصه ۴۸-۱۴۰۵
توضیحات تکمیلی:
مناقصه گران می بایست اصل تضمین شرکت در مناقصه را علاوه بر ثبت در سامانه ستاد ، در یک پاکت دربسته تا قبل از بازگشایی پاکات به دفتر قراردادهای شرکت آب و فاضلاب استان تحویل نمایند .
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
آدرس محل دریافت اسناد:اسناد مناقصه از ساعت ۰۸:۰۰ مورخ ۳۰/۰۴/۱۴۰۵ لغایت ساعت ۰۸:۰۰ مورخ ۰۶/۰۵/۱۴۰۵ صرفاً در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرسwww.setadiran.ir جهت دریافت موجود است و معامله از ثبت و دریافت اسناد تا ارسال پاکات توسط مناقصه گران ، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی انجام خواهد شد .
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان انجام کارها و امورات حجمی بهره برداری شهرستانهای خدابنده و ماهنشان بشماره مناقصه ۴۸-۱۴۰۵
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/04
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17



