مناقصه عمومی یک مرحله ای بخشی از عملیات حمل آسفالت از مجتمع تولیدی صفه واقع در گردنه زینل به پروژه های سازمان و محل های پخش آسفالت درمناطق 15گانه شهرد
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
بخشی از عملیات حمل آسفالت از مجتمع تولیدی صفه واقع در گردنه زینل به پروژه های سازمان و محل های پخش آسفالت درمناطق 15گانه شهرداری اصفهان -T52
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005099896000017
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:14:30
توضیحات سپرده:بخشی از عملیات حمل آسفالت از مجتمع تولیدی صفه واقع در گردنه زینل به پروژه های سازمان و محل های پخش آسفالت درمناطق 15گانه شهرداری اصفهان -T52
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:30
توضیحات بازگشایی پاکات:15:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:عمران شهرداری اصفهان
آدرس کارفرما:اصفهان، خیابان 22 بهمن، مجموعه اداری امیرکبیر، سازمان عمران شهرداری اصفهان
تلفن کارفرما:031 - 32670813-17
ایمیل کارفرما:Sazmanomran [ @ ] isfahan.ir
وبسایت کارفرما:http://www.isfahan.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای بخشی از عملیات حمل آسفالت از مجتمع تولیدی صفه واقع در گردنه زینل به پروژه های سازمان و محل های پخش آسفالت درمناطق 15گانه شهرد
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16



