مناقصه عمومی یک مرحله ای عملیات آسفالت معابر روستای جانبرزان بخش مرکزی تفت شامل پخش امولسیون ،پخت،حمل و پخش آسفالت
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
عملیات آسفالت معابر روستای جانبرزان بخش مرکزی تفت شامل پخش امولسیون ،پخت،حمل و پخش آسفالت بصورت قیر مشارکتی رایگان توسط بنیاد مسکن به مقدار تقریبی 1700تن آسفالت توپکا 19-0 میلیمتر (اطلاعات بیشتر تماس با شماره 09103339141 فلاح)
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005114141000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:14:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:10
توضیحات بازگشایی پاکات:15:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای عملیات آسفالت معابر روستای جانبرزان بخش مرکزی تفت شامل پخش امولسیون ،پخت،حمل و پخش آسفالت
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16



