مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه کفپوش پیاده روخیابان امام خمینی (ره) فاز سوم - خیابان قدس و گلزار شهدا
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
پروژه کفپوش پیاده روخیابان امام خمینی (ره) فاز سوم - خیابان قدس و گلزار شهدا
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005098043000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات سپرده:واریز وجه نقد به شماره حساب سپرده دهیاری 02/54837594180579 شماره شبای 690210005483759418057902IR پست بانک شعبه هشتگرد.
ضمانتنامه بانکی معتبر.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:13:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه کفپوش پیاده روخیابان امام خمینی (ره) فاز سوم - خیابان قدس و گلزار شهدا
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21



