مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تعمیرات اساسی 15 دستگاه منزل مسکونی آجری و ویلایی مرکز منطقه
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مدت اجرای کار 540 روز- ناظر واحد تعمیرات ساختمان منطقه مرکزی- روش ارزیابی مالی دستورالعمل ارزیابی مالی و فرآیند قیمت متناسب در مناقصات صنعت نفت بشماره 150-20/2 مورخ 1404/04/31- تمامی اسناد پاکت ب در یک یا دو فایل بارگذاری گردند. فرم اظهارنامه ظرفیت آزاد تکمیل و بارگذاری گردد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص موضوع مناقصه با تلفن 08633490007 و 08633490008 آقای روستایی واحد ساختمان تماس حاصل فرمایید
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005001105000163
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات سپرده:مبلغ تضمین بصورت یک یا ترکیبی از ضمانت نامه های مندرج در بندهای الف ب پ ج چ ح خ ماده 4 آیین نامه تضمین معاملات دولت بشماره 50659/123402 مورخ 1394/09/22 هیأت محترم وزیران می باشد. تضمین وجه نقد میبایست به شماره شبا IR-260100004101046871200211 بانک مرکزی واریز گردد ضمنأ می بایست ضمانت نامه یا رسید وجه آن در سامانه بارگزاری و اصل آن تحویل دبیرخانه شرکت گردد
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
آدرس کارفرما:تهران، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به سپند، شماره 188
تلفن کارفرما:021 - 61630389, 61633123
ایمیل کارفرما:publicrelationnews [ @ ] gmail.com, news [ @ ] ioptc.ir
وبسایت کارفرما:http://www.ioptc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تعمیرات اساسی 15 دستگاه منزل مسکونی آجری و ویلایی مرکز منطقه
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 84%
|انتشار: 1405/05/18
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29



