مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تکمیل ساختمان آموزشی آموزشکده فنی سنقر
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
تکمیل کارهای باقیمانده سفتکاری ، نازک کاری و تاسیسات مکانیکی و برقی وبرصورت کامل( تهیه و نصب و اجرا) مربوط به ساختمان آموزشی نیمه تمام اموزشکده فنی سنقر
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005010001000008
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:14:00
توضیحات سپرده:تنها پاکت الف حاوی تضمین شرکت در مناقصه را در تاریخ اعلامی در سامانه از ساعت 8 الی 12 در روزهای اداری به (دبیرخانه حراست دانشگاه ملی مهارت واحد استان به نشانی :کرمانشاه بلوار شهید جعفری- دانشگاه ملی مهارت- اداره حراست استان- محمد علی ساری اصلانی-091872017040 تحویل و تصویر آن در سامانه تدارکات دولتی بارگذاری گردد.
* شناسه ملی دانشگاه ملی مهارت: 14002830431
* کد اقتصادی دانشگاه ملی مهارت: 411418995131
* کدپستی دانشگاه ملی مهارت: 1435761137
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:15:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:دانشگاه ملی مهارت
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای تکمیل ساختمان آموزشی آموزشکده فنی سنقر
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/31
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/14



