مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه عمومی یک مرحله ای انتخاب پیمانکار حفاظت فزیکی ساختمان های تحت پوشش به مدت یک سال
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
انتخاب پیمانکار حفاظت فیزیکی ساختمانهای تحت پوشش واقع در اداره کل غله و سیلوی شهید طاهریان و انبار کالای اساسی سمنان و شاهرود واداره ذخیره سازی غله شاهرود و انبار مکانیزه شاهرود و سیلوی 100 هزار تنی گرمسار .
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005001079000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:18:00
توضیحات سپرده:سپرده شرکت درمناقصه مبلغ 11.861.000.000 ریال(یازده میلیارد و هشتصدو شصت و یک میلیون ریال) بصورت ضمانتنامه بانکی حداقل سه ماهه از تاریخ بازگشایی و قابل تمدید تا 3 ماه دیگر و یا واریز بحساب شماره
390100004001058206373747 IR و شناسه 900294210710373747020003610504 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بنام شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
آدرس کارفرما:خیابان شهید باهنر جاده اختصاصی سیلو شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان
تلفن کارفرما:023 - 33327713
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه عمومی یک مرحله ای انتخاب پیمانکار حفاظت فزیکی ساختمان های تحت پوشش به مدت یک سال
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15



