مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور سرایداری چهارده واحد ثبتی استان کرمانشاه از مورخ 01/02/1405 لغایت 31/01/1406 مطابق اسناد مناقصه

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

واگذاری امور سرایداری چهارده واحد ثبتی استان کرمانشاه از مورخ 01/02/1405 لغایت 31/01/1406مطابق اسناد مناقصه (با توجه به فایل های پیوستی) به صورت حجمی از طریق درج در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به مدت دوازده ماه به شرکت های خدماتی دارای رتبه بندی و مورد تایید وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با توجه به اسناد و پیوست های درج شده در سامانه ستاد به شماره مناقصه 868/113 مورخ 31/01/1405

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005003567000001

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات سپرده:واگذاری امور سرایداری چهارده واحد ثبتی استان کرمانشاه از مورخ 01/02/1405 لغایت 31/01/1406مطابق اسناد مناقصه (با توجه به فایل های پیوستی) به صورت حجمی از طریق درج در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به مدت دوازده ماه به شرکت های خدماتی دارای رتبه بندی و مورد تایید وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با توجه به اسناد و پیوست های درج شده در سامانه ستاد به شماره مناقصه 868/113 مورخ 31/01/1405
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مناقصه

آدرس کارفرما:
کرمانشاه، چهارراه گلستان، خیابان گلسرخ، کوی شهید فریبرز کرمی، جنب هسته گزينش آموزش و پرورش، اداره كل ثبت اسناد و املاك استان كرمانشاه
تلفن کارفرما:083 - 38454026, 38454029, 38454027
وب‌سایت کارفرما:http://ks.ssaa.ir

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری امور سرایداری چهارده واحد ثبتی استان کرمانشاه از مورخ 01/02/1405 لغایت 31/01/1406 مطابق اسناد مناقصه

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.