فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای 35-1403-1319 مربوط به اجاره 1 تا 2 فروند بالگرد BELL412 با قابلیت پرواز در شب
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای 35-1403-1319 مربوط به اجاره 1 تا 2 فروند بالگرد BELL412 با قابلیت پرواز در شب
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005001034000041
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:16:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:16:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شرکت نفت و گاز پارس
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای 35-1403-1319 مربوط به اجاره 1 تا 2 فروند بالگرد BELL412 با قابلیت پرواز در شب
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/22



