فراخوان ارزیابی کیفی 1405/008 / انجام خدمات حجمی هدایت و نگهداری، راهبری و راه اندازی خودروهای ملکی سبک، نیمه سنگین، سنگین و ماشین آلات سیار ساختمانی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
انجام خدمات هدایت و نگهداری، راهبری و راه اندازی خودروهای سبک، نیمه سنگین، سنگین و ماشین آلات سیار ساختمانی و خدمات تعمیر و سرویس مورد نیاز آن ها در شرکت پایانه های نفتی ایران شامل و نه محدود به موارد مندرج در شرح کار می باشد.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005091645000050
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:پایانه های نفتی ایران
آدرس کارفرما:تهران، خیابان پاسداران، خیابان حجت سوری ( نیستان هفتم )، پلاک 11
تلفن کارفرما:021 - 88536203, 88534829, 88536205
وبسایت کارفرما:http://www.iotco.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فراخوان ارزیابی کیفی 1405/008 / انجام خدمات حجمی هدایت و نگهداری، راهبری و راه اندازی خودروهای ملکی سبک، نیمه سنگین، سنگین و ماشین آلات سیار ساختمانی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/07/04
مناقصه
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/07/29
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/07/29
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/30
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/22



