مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای برون سپاری خدمات خودروئی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
برون سپاری خدمات خودروئی
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005005290000008
اطلاعات مالی و مبالغ
هزینه خرید اسناد:500000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:13:00
توضیحات سپرده:مطابق آئین نامه تضمین معاملات شرکت های توزیع نیروی برق مبلغ تضمین برابر 41.609.000.000 ریال بوده و در اسناد مناقصه نیز درج گردیده است.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:13:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:توزیع نیروی برق تبریز
آدرس کارفرما:تبریز، کوی ولیعصر، خیابان نظامی، اول قطران، شركت توزيع نيروي برق تبريز
تلفن کارفرما:041 - 33328946, 33336699
ایمیل کارفرما:info [ @ ] toziehtabriz.co.ir
وبسایت کارفرما:http://www.toztab.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای برون سپاری خدمات خودروئی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 82%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 78%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 73%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/15
مناقصه
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17



