مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید یک دستگاه اسکیدو لودر (بابکت) به همراه کلیه متعلقات برای آب و فاضلاب استان گیلان
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید،بارگیری،حمل،تخلیه و تحویل یک دستگاه اسکیدو لودر (بابکت) بهمراه کلیه متعلقات جهت استفاده در تاسیسات آب و فاضلاب استان گیلان در مواقع بحران به شماره مناقصه ع/6/1404
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005005117000025
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات سپرده:پرداخت مبلغ 52000000000 ریال از محل اعتبارات عمرانی و مابقی از محل اعتبارات جاری میباشد
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شرکت آب و فاضلاب استان گیلان
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید یک دستگاه اسکیدو لودر (بابکت) به همراه کلیه متعلقات برای آب و فاضلاب استان گیلان
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15



