مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید تانکرآبرسان گالوانیزه به شکل بیضی برروی یک دستگاه شاسی 6 تن طبق مشخصات پیوست
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید تانکرآبرسان گالوانیزه به شکل بیضی برروی یک دستگاه شاسی 6 تن طبق مشخصات پیوست
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005050100000002
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:18:00
توضیحات سپرده:تضمین به صورت ضمانت نامه بانکی سه ماهه و یاواریز نقدی به حساب سپرده شهرداری زرگر
حساب سپرده 0107947918005
مبلغ تضمین 1/000/000/000 ریال
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:13:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شهرداری زرگر محله استان مازندران
آدرس کارفرما:مازندران- بابل- ج جدید آمل- شهرداری زرگر
تلفن کارفرما:011 - 32563198
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید تانکرآبرسان گالوانیزه به شکل بیضی برروی یک دستگاه شاسی 6 تن طبق مشخصات پیوست
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/19



