تأمین نصب اجرا راه اندازی تست و تحویل نهایی سامانه نظارت تصویری
موضوع آگهی:
نوبت اول آگهی تجدید مناقصه عمومی Generaton Power Fart Telarae شرکت مولد نیرو های تجارت فارس اسامی عام) تأمین نصب اجرا راه اندازی تست و تحویل نهایی سامانه نظارت تصویری نیروگاه سیکل ترکیبی فارس شرکت مولد نیروگاهی تجارت فارس در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای به شماره 70-12-1405-MNTF نسبت به تأمین نصب اجرا راه اندازی تست و تحویل نهایی سامانه نظارت تصویری نیروگاه سیکل ترکیبی فارس اقدام نماید. لذا از شرکتهای واجد صلاحیت و با سابقه کار مشابه در این زمینه دعوت می شود در صورت تمایل جهت دریافت رایگان اسناد مناقصه طی روزهای ۱۴۰۵/۰۲/۰۸ الی ۱۴۰۵/۰۲/۱۶ به آدرس: تهران خیابان ملاصدرا خیابان شیخ بهائی شمالی خیابان صائب تبریزی غربی کوچه ۱۲ متری غربی شهید بی بی شهر بانویی پلاک ۱۲ ، شرکت مولد نیروگاهی تجارت فارس و همچنین به آدرس سایت www.tfpg.ir مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۶۱۵۳۲۷ و ۸۸۶۲۹۵۶۸ واحد قراردادها تماس حاصل نمایند. مهلت ارائه پیشنهادات حداکثر تا ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۵/۰۲/۲۶ به نشانی فوق می باشد. - روزنامه ۰۵/۰۲/۰۸ ۴۶۰۸- مناقصه
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان تأمین نصب اجرا راه اندازی تست و تحویل نهایی سامانه نظارت تصویری
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



