خدمات مشاوره طراحی و اجرای امنیت شبکه و ارتباطات سامانه دوربین های مداربسته پایانه های مرزی کشور
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
آگهی انتخاب مشاور
جمهوری اسلامی ایران
وزارت راه و شهرسازی
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
شماره آگهی: ۲۲۲۹۸۶۳
اطلاعات مهم آگهی:
کارفرما: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
نوع آگهی: مناقصه
موضوع آگهی: خدمات مشاوره طراحی و اجرای امنیت شبکه و ارتباطات سامانه دوربین های مداربسته پایانه های مرزی کشور
استان: ++++
شهر: ++++
مهلت دریافت اسناد: ۱۴۰۵/۰۴/۲۴
مهلت ارسال مدارک: ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
شماره آگهی: ۲۲۲۹۸۶۳
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:راهداری و حمل و نقل جاده ای
آدرس کارفرما:تهران، بلوار كشاورز، خيابان فلسطين، خيابان دمشق، شماره 17
تلفن کارفرما:021 - 88898397, 88898400, 84490000-1, 84499
ایمیل کارفرما:info [ @ ] rmto.ir
وبسایت کارفرما:http://www.rmto.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خدمات مشاوره طراحی و اجرای امنیت شبکه و ارتباطات سامانه دوربین های مداربسته پایانه های مرزی کشور
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/05/25
|مهلت: 1405/06/30
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/28



