خرید تعداد ۳۷ شاخه لوله فلزی مانیسمان ۴ اینچ آبده بدون درز به ضخامت حدود ۷ میلیمتر با سر رزوه و بوشن
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
آگهی مناقصه
شرکت بهپرور دامشهر قم در نظر دارد تعداد ۳۷ شاخه لوله فلزی مانیسمان
۴ اینچ آبده بدون درز به ضخامت حدود ۷ میلیمتر با سر رزوه و بوشن را از
طریق برگزاری مناقصه خریداری لذا داوطلبان میتوانند می توانند جهت
دریافت اسناد تا مورخ ۱۴۰۵/۰۳/۲۳ به دفتر شرکت واقع در قم میدان
امام خمینی ( ره ) ، ۱۶ متری شهید حسینی پلاک ۵۴ مراجعه فرمایند .
شماره تماس ۰۲۵۶۶۳۷۷۷۰
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:بهپرور دامشهر قم
آدرس کارفرما:قم، میدان امام، ۱۶ متری فلسطین، پلاک ۵۴
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید تعداد ۳۷ شاخه لوله فلزی مانیسمان ۴ اینچ آبده بدون درز به ضخامت حدود ۷ میلیمتر با سر رزوه و بوشن
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/19
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/05/11
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/29



